HAKKIMIZDA

SU PEK PROJE ve MÜŞAVİRLİK A.Ş.

SU PEK PROJE ve MÜŞAVİRLİK A.Ş. 1990 yılında Ankara’da kurulmuş olup, konusunda, uzman Mühendislik ve Müşavirlik kuruluşları arasındadır.

SU PEK PROJE ve MÜŞAVİRLİK A.Ş., yurt içi ve yurtdışında devlet ve özel sektöre Mühendislik ve Müşavirlik hizmetlerini en uygun şekilde sunmayı ilke haline getirmiş köklü bir mühendislik şirketidir.

Şirket özellikle sulama geliştirme, su depolama, nehir ıslah ve taşkın koruma projeleri ve yenilenebilir enerji (hidroelektrik, güneş ve rüzgar enerji santralleri) ile dağıtım tesislerine ilişkin projelerin tasarımı, dizaynı ve yönetimi konusunda uzman bir kuruluştur.

Şirketimiz bünyesinde bulunan konularında uzman teknik personeli ile; sulama ve drenaj sistemleri, ıslah ve taşkın koruma kanalları, su temini ve dağıtımı tesisleri, baraj veya büyük depolama yapıları, pompa istasyonları, büyük açık kanallar, tüneller, kanal veya depolamalı (baraj) hidroelektrik santrallerinin, planlama ve fizibiliteleri ve bu çalışmaların neticesinde, kati ve tatbikat projelerini hazırlamaktadır.

SU PEK PROJE, yalnız yurtiçinde değil, yurtdışında da birçok proje geliştirmiş ve projelendirmiştir.

SU PEK PROJE, bilgisayar donanımı ile ileri teknolojilere sahip, çağdaş, tecrübeli ve yetişmiş bir kadroya sahiptir.

KAPAT