İLKELERİMİZ

VİZYON VE İLKELERİMİZ

Ürün Gerçekleştirmede Mükemmellik

Su Pek Proje müşterileri için değer yaratmak ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılamak amacı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine hedef edinmiştir. Müşteri odaklı çalışma temel prensibimizdir.

İnsana Yatırım

Su Pek Proje en önemli değerinin insan kaynağı olduğunun bilincindedir. Gereken yetkinlik ve bilinçte çalışanlar istihdam ederek ve çalışanlarına yatırım yaparak insan kalitesini en üst seviyede tutar.

Sürekli Gelişme

Su Pek Proje çalışanlarına, teknolojiye, çevreye, iş sağlığı ve iş güvenliğine ve iş süreçlerine yaptığı yatırımlar, eğitimler ve düzenli iç denetimler ile sürekli gelişmeyi mümkün kılar. Çalışanlardan, müşterilerden, üçüncü şahıslardan gelen öneri ve şikâyetleri sürekli gelişme için bir araç olarak kullanır.

Çevre, İSG ve Sosyal Sorumluluk Bilinci

Su Pek Proje faaliyet alanı içerisinde çevre, İSG ile ilgili yasa ile mevzuatlara ve iş etiğine uyar. İş kazalarının, kirliliğin önlenmesi, atıkların gerekliliklere uygun yönetimi, geri kazanım ve yeniden kullanım teşviki ile çevrenin ve çalışanlarının korunmasına özen gösterir.

KAPAT