BAŞKANIN MESAJI

BAŞKANIN MESAJI

Turkiye değişiyor, Türkiye değiştikçe biz de değişiyoruz. Hiç bir şey olduğu gibi yerinde kalmıyor; dağlar, taşlar çimentoya, çimento betona dönüşuyor, yollar dağları, barajlar ovaları aşıp insana ulaşıyor. Kısacası Dünyanın çehresi yeniden şekilleniyor.

Çağımızın iletişim ve ulaşım araçlarındaki gelişmeler coğrafi sınırları ortadan kaldırmış ve iş dünyasını sınır tanımaz bir rekabet ortamı ile karşı karşıya getirmiştir. Yeni ürün ve hizmetlerin bir gecede bile eskiyebildiği bu süreç içerisinde, varlığımızı başarıyla sürdürebilmenin değişimle doğru orantılı olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

Biz de SU PEK PROJE olarak dünyadaki değişimin farkındayız. Algımız, gücümüz, cesaretimiz çok yüksek, işlerimize kararlılıkla atılıyor ve çok olumlu sonuçlar alıyoruz. Bu başarılarımızı gelecek yıllara da aynı değerlerle taşımak istiyoruz.

Artan heyecanımız, hiç eksilmeyen çalışma azmimiz, sahip olduğumuz insan kaynağı ve yüksek teknolojimiz  yenilikleri zamanında ve etkin biçimde hayata geçirmemizi sağlıyor.

Grubumuz 29 yılı aşan zaman içerisinde sürdürdüğü faaliyetleri, sahip olduğu bilgi birikimi ve sürekli gelişme anlayışı ile Türkiye’nin önemli dinamiklerinden biri olmuştur. Ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaktan onur duyuyoruz.

Geçmişten günümüze çalışmalarımızda bizi yalnız bırakmayan ve destekleyen herkese, paydaşlarımıza ve tüm çalışma arkadaşlarımıza şükranlarımı sunarım.

Sevgi ve Saygılarımla

Gürdal KIRMIZIOĞLU

Başkan

KAPAT